Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Blog

Nabídka pro modelky - Focení šatů, prádla, plavek, županů

Připravili jsme ve spolupráci s několika hotely možnost nafocení pro nový internetový médní dům www.svet-odevu.cz a hledáme i mimo naše řady nové tváře. 

Set Karty

Připravili jsme pro Vás nové setkarty. Aktuální přehled A teamu Fashion Models. Rádi pro Vás připravíme show, přehlídku, podívejte se i na video přehlídky luxusního prádla na akci BMW, vpravo můžete vidět akci pro Sámera Issu.

Petra Kropáčová fotí příběhy

Nejde o to, nač se díváš, ale co vidíš, je oblíbený citát fotografky Petry Kropáčové. Sama vidí emoce, pocity, energii.

OKLAMČÁK počas finále MISS SLOVENSKO 2016 sa venoval víťazkám ČESKEJ MISS 2016 Odhalili sme zákulisi

Bratislava - Známy odborník na ženskú krásu, zakladateľ a dlhoročný organizátor MISS SLOVENSKO JOZEF OKLAMČÁK,
je nepochybne už 28 rokov spájaný s peknými ženami a organizovaním súťaži krásy. Zaujímavosťou je aj to, že jeho začiatky sú
ešte v roku 1988 počas socialistického režimu. V podstate práve on naštartoval organizovanie novodobej súťaže krásy MISS v bývalom ČESKOSLOVENSKU.

Rozhovor s Romanem Kunertem, o práci v modelingu a kolem něj.

Agentura Fashion Models pomáhá už jedenáct let mladým dívkám prosadit se ve světě modelingu. Jedním z jejích společníků je Roman Kunert.

Možnost dlouhodobé spolupráce s časopisem PLAYBOY.

Upozorňujeme zájemkyně na možnost dlouhodobé spolupráce s časopisem PLAYBOY. Sledujte facebook, stránky www.fashion-models.cz.

Pozvánka na CASTING do videoklipu Zdeňka Podhůrského a skupiny Underhill

Rádi bychom Vás pozvali na casting a kamerové zkoušky do videoklipu Zdeňka Podhůrského a skupiny Underhill. Casting  proběhne  26.9. od 15:30 do 19:00 v Hard Rock Cafe a je nehonorovaný, stejně jako pak vlastní natáčení. Jedná se o podporu charitativního projektu pro občanské sdružení Dobrý skutek a pro handicapované.